23 Ocak 2015 Cuma

Annemle N11.COM'dan Deterjan Alışverişi Yaptık...

3 gün önce n11.com'dan Deterjan alışverişi yaptık annemle eve. Bu bizim için bir ilk oldu. Sonuç ise epey karlı oldu. İlk e-market deneyimimizi yazayım dedim bugün de. İyi okumalar... :)


Kargomuz dün elimize geçti. 21'ine girdiğimiz gece sipariş vermiştik. 1,5 gün bile sürmedi yani kargomuzun elimize ulaşması. Kargomuzun içeriği resimlerde görüldüğü gibi. Annem Kapsül Deterjan kullanmaya başlamıştı bir süredir. "İnternette daha ucuzdur, benim aldığımın içinde 16 adet kapsül vardı. Bir bakalım da uygunsa internetten alalım." dedi annem. Dediğimiz gibi de oldu. O kadar güzel fırsat ürünleri bulduk ki, kaçırmadan aldık bizde annemle... 

2 ürün bir arada fırsatı idi bizim aldığımız, bir beyazlar için bir de renkliler için Ariel Jel Kapsül Deterjanı aldık. Üstelik hangisiydi bilmiyorum ama, biri 38'lik biri de 32'lik ürünler. Yani 38x2, 32x2 olarak geçiyor, ürün satış sayfasında. Her bir üründen iki tane olarak geçiyor ürünler sitede.

Bir de arkada yeşil Ariel jel kapsül deterjan'ın üzerinde, bir adet Deneme Ürünü Persil kapsül ve Dove Men mini deodorant yollamışlar sağolsunlar. Ve bu yaptığımız alışverişin sonunda, alışverişimizden memnun kaldık...Ürünlere bakmak isterseniz; burada ve burada... Ucuz olduğu için; kullanma tarihi geçmek üzere olan ürün satıyorlar dikkat edin, diye yorum yazan çok olmuş. Deterjan'ların kullanım ömrüne internetten baktım. Açıldıktan sonra 3-6 ay arası çamaşır deterjanlarının kullanım ömrüymüş. O açıdan da içimiz rahat...

Memnuniyetimizin sebebi; öncelikle siparişimizin elimize sorunsuz ulaşması ve ondan önce de uygun fiyata alışveriş yapmış olmamız tabi ki. Resimdekilerin hepsinin fiyatına gelirsek, 4 kutu kapsül deterjan 74.00 TL'ye geldi bize. Hiç de fena değil bizce, annem market internetteki marketten daha pahalıya geliyor dedi... Bir de aynı mağazadan 49 TL'lik alışveriş bedelini geçtikten sonra, kargo ücretsiz yazıyordu. Bir renkliler bir beyazlar için aldığımızdan, geçtik tabii 49 tl'yi.

Ve son olarak, güle güle kullanalım inşallah diyorum. Sevgilerimle... :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...